Wysyłka na e-mail

Razem do zapłaty:

0,00 PLN

0

Przejdź do płatności
Poprzedni
Następny
Poprzedni
Następny

Wesela i obiad weselny

W Eliksirze organizujemy niewielkie obiady weselne w gronie najbliższych, ale również wesela z parkietem do 60 osób uwzględniając wszystkie potrzeby pary młodej i oczekiwania Gości. Nasza oferta jest bardzo kompleksowa. Działamy jak Wedding Planer, który zajmie się większością obowiązków związanych z organizacją, tak abyście Wy mogli oddać się jedynie celebracji wspaniałego dnia.

Wesele i obiad weselny Gdańsk

W restauracji Eliksir organizujemy kameralne obiady weselne w gronie najbliższych, ale również wesela z parkietem do 65 osób, uwzględniając wszystkie potrzeby pary młodej i oczekiwania Gości. Nasza oferta jest bardzo kompleksowa. Działamy jak Wedding Planer, który zajmie się większością obowiązków związanych z organizacją tego ważnego dnia!

Kompleksowa obsługa

Nasze wieloletnie doświadczenie, bogate menu weselne i kameralny wystrój sprawią, że stworzymy dla Was ofertę szytą na miarę. Oprócz obsługi samego przyjęcia zapewniamy też: muzykę na żywo (duety, zespoły, DJ), dekoracje kwiatowe, transport gości, noclegi, atrakcje takie jak pokaz kuchni molekularnej (byliśmy w Ślubie Marzeń TVN!). Pomagamy również w zamówieniu tortów weselnych z zaprzyjaźnionej cukierni UMAM, a więc w ustaleniu wielkości tortu czy dekoracji.

Najwyższa jakość

Jesteśmy drugą najlepszą restauracją w Gdańsku wg żółtego przewodnika
Gault & Millau 2019 oraz 2020.

Eliksir - idealne miejsce na wesele lub kameralny obiad weselny blisko centrum Gdańska

Jakość – jesteśmy drugą najlepszą restauracją w Gdańsku wg żółtego przewodnika Gault&Millau 2019 oraz 2020,

Elastyczność menu – menu zawsze dopasowujemy do potrzeb naszych Gości. Serwujemy zarówno w stylu fine dinning, jak i menu w tradycyjnej formie,

Wnętrza z duszą – nasze kameralne wnętrza docenił Vogue Poland, zaliczając nas do 10 najpiękniejszych koktajlbarów w Polsce.

Ustawienie przestrzeni

Do dyspozycji dla naszych Gości:

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu doradzimy państwu w każdej kwestii dotyczącej organizacji tego wyjątkowego wydarzenia. Podczas organizacji obiadu weselnego stawiamy przede wszystkim na spersonalizowane menu zgodne z państwa potrzebami.

Oprócz obsługi samego przyjęcia zapewniamy też: muzykę na żywo (duety, zespoły, Dj) dekoracje kwiatowe, transport gości, noclegi, atrakcje takie jak pokaz kuchni molekularnej (zobacz Ślub Marzeń TVN z naszym barem molekularnym) czy toast z sabrage, czyli otwarcie butelki szampana szablą. Pomagamy również w zamówieniu tortów weselnych z zaprzyjaźnionej cukierni UMAM, a więc w ustaleniu wielkości tortu czy dekoracji.

Muzyka na żywo: duety,
zespoły, Dj’a

Dekoracje kwiatowe

Transport gości

Torty

Noclegi

Atrakcje

I wiele więcej!

Eliksir – idealne miejsce na wesele lub kameralny obiad weselny blisko centrum miasta

Centralna lokalizacja – znajdujemy się 10 min. samochodem od Gdańskiej starówki.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń lub napisz wiadomość i sprawdź wolne terminy.
+48 570 191 912 | eventy | eventy@eliksir.pl
+48 570 191 910 | Eliksir | info@eliksir.pl
+48 570 191 911 | manager | manager@eliksir.pl
W odpowiedzi na zapytanie wyślemy aktualne menu, a także kompleksową ofertę naszych działań. Pozostajemy do państwa dyspozycji również w kwestii dodatkowych atrakcji. Organizujemy też: komunie, wesela, eventy firmowe. Pełna oferta jest dostępna naszej stronie www.
Sprawdź plan lokalu.
Eliksir – Restauracja Gdańsk, Wrzeszcz, Garnizon.
Eliksir – Restauracja Gdańsk, Wrzeszcz, Garnizon.